Menu

Заміна автомобільного скла

Продаж автомобільного скла та його встановлення це основний напрямок діяльності нашої компанії. Під час експлуатації автомобіля, важливим елементом його конструкції є лобове скло, бічні та заднє скло. Однак лобове скло відіграє важливу роль в рівномірному розподілі аеродинамічному навантаження під час руху. Тому дуже важливо правильне його встановлення з точним дотриманням специфіки всіх технологій та конструктивних особливостей автомобіля. Якісне встановлення авто скла забезпечується використанням якісних витратних матеріалів та комплектуючих. Важливо враховувати як особливості пройомів кожного авто так і індивідуальну роботу з кожною технологічною деталлю. Результатом цього є довговічність експлуатації після заміни.

Встановлення автомобільного скла повинно проводитися тільки досвідченим фахівцем, що має чималий досвід роботи з конкретною маркою автомобіля і типом установлюваних виробів. Безумовно, марка автомобіля також не менш важлива. Якщо Вам необхідна така послуга, наша компанія пропонує для кожного автовласника якісне автомобільне скло з встановленням за оптимальними цінами. Ми надаємо своїм клієнтам ідеальний сервіс по швидкій і якісній заміні автомобільного скла для на всі види і типи автомобілів (вантажівки, автобуси, спецтехніка). В асортименті компанії представлене автомобільне скло та супутні матеріали від провідних виробників для автомобілів абсолютно будь-якої моделі!

Якісне автомобільне скло вашого авто – це, перш за все, безпека і водія, і пасажирів у дорозі. Коли лобове скло без дефектів, ідеально прозоре, тоді для водія автомашини забезпечена чітка видимість і, отже, він в змозі правильно оцінювати дорожню ситуацію, у нього гарантовано буде своєчасна реакція. Безліч чинників, таких як атмосферні опади, вітрове навантаження, або випадкові предмети і пил, що летять з-під коліс попереду йдуть і зустрічних машин, здатні зробити негативний вплив на скло Вашого автомобіля.

У процесі тривалої експлуатації з часом з’являються подряпини і потертості, що утрудняють огляд, викликають втому очей. Якщо продовжувати користуватися таким склом, ви будете позбавлені необхідного комфорту при водінні, що може послужити ризиком і привести до дорожньо-транспортної пригоди. У таких ситуаціях, своєчасна покупка нового автомобільного скла і його встановлення – буде незамінною турботою про комфорт, здоров’я і життя, як водія, так і пасажирів.

Перш, ніж зробити свій вибір і купити скло для свого автомобіля, варто спочатку розібратися, що саме ви придбаєте. Автомобільне скло сьогодні виготовляють з «триплекса» – це захисне багатошарове скло. Два шару високоякісного «флoaт-скла» виконують, наприклад, в лобовому склі автомобіля важливі несучі функції, а плівка з «пoлівінілбyтерaла», що є проміжною, додає склу еластичність, в комплексі такі матеріали сприяють найбільшій міцності. Надійно, якісно і правильно склеєний таким чином «триплекс» покриється мережею з дрібних тріщин при ударі або будь-який інший руйнівного навантаження. Він не розсиплеться на уламки, які можуть поранити людину – навіть найдрібніші уламки утримуються плівкою. У тришарового скла відмінні шумоізоляційні властивості, три шари скла забезпечить додаткову безпеку, ось чому для автомобілів середнього та преміального класу автомобільне скло виробляються саме з триплексу. Більшість інших моделей оснащені найчастіше одношаровими заднім і бічними склом. Хоч вони і дешевші, але в експлуатації не менш безпечні. Пояснюється це тим, що загартоване одношарове скло розсипається при ударі на безліч частин різного розміру, але з тупими краями, які не здатні завдати людині серйозних травмувань.

В Україні кліматичні умови в зимовий період іноді бувають занадто жорсткими, тому багато автовласників звертають особливу увагу на те, щоб автомобільне скло було з обігрівом. Для виготовлення триплексу, який буде обігріватися, використовують спеціальний легований металом оксидний шар.

Слід пам’ятати, коли Ви купуєте авто скло для іномарки – його форма для кожної моделі індивідуальна. Закономірно, що вартість триплексу хорошої якості аж ніяк не маленька, але не варто економити і використовувати “кустарно” вироблене автомобільне скло, такі підробки неприйнятні. Вони спотворюють вигляд, можуть мати діоптрії, а це перешкодить правильно оцінювати відстань. Підроблене авто скло для іномарок має часом браковану плівку, яка порветься навіть при найменшому зіткненні, а небезпечні осколки можуть завдати серйозні каліцтва.

Якщо ви збираєтеся найближчим часом придбати автомобільне скло, не слід купувати його аби де. Краще звертайтесь до нас, наша команда професіоналів зарекомендувалаа себе на ринку даних послуг. У нас авто скла для кожної марки автомобіля виготовлені по специфікації заводу-виробника, відповідають всім вимогам безпеки і мають сертифікати якості.